Kedinizi mutlu eden kutu!

FelisBox kutusu nasıl çalışır?

Çok kolay!

Paketinizi seçin

FelisBox'ınızın abonelik süresini seçin ve devam edin.

Bize kedinizden bahsedin

Kedinizin ismi, doğum tarihi, cinsiyeti gibi bilgileri girin.

FelisBox kutunuzu alın

FelisBox kutunuzu 3 iş günü içinde gönderelim.

İlk FelisBox kutunuz için, almak istediğiniz paketi seçin ve sizi şaşırtmamıza izin verin. Planınız otomatik olarak her ayın 1'inde yenilenir ve ayın ortasına doğru elinize geçer. Ayın 27'sinde veya daha sonra sipariş verirseniz, bir sonraki ayı atlarsınız, böylece bir sonraki kutunuz çok erken elinize geçmez. Atlamak istemiyorsanız bize bildirin ve hesabınızı güncelleyelim. Teslimat adresi değişikliği için adres değişikliklerinin ayın 1'inden önce yapılması gerektiğini de unutmayın.

Her ay size göndereceğimiz sürpriz kutumuzda harika mamalar, konserveler, ödüller, oyuncaklar, vitaminler, kumlar, hijyen ve bakım ürünleri gibi ürünler yer alır.

Tutkulu kedi sever ekibimiz, kürklü bebeklerinizi saatlerce eğlendirecek benzersiz, yüksek kaliteli oyuncakları özenle seçerler. Sıradan evcil hayvan dükkanı oyuncaklarını unutun! FelisBox kutunuzdaki güzelliklerin çoğunu başka hiçbir yerde bulamazsınız.

FelisBox kutunuzdaki ikramların hepsi premium kalitede ürünlerden oluşur ve ekibimizdeki kedilerimiz tarafından test edilirler. Ekibimizdeki sevimli dostlarımızın beğenmediği hiçbir ürün kutuda yer almaz. Dostunuz, bu mamalara ve ikramlara bayılacak.

Felis Box olarak aldığınız her kutu için hayvan barınaklarına bağışta bulunuruz. Bununla da kalmayız ve kutunuza sokaktaki dostlarımız ile paylaşmanız için mamalar veya ikramlar koyarız. Her kedi mutlu ve sağlıklı olmayı hak ediyor! Felis Box ulaşabildiği kadar kediye ulaşmak için çalışacak.

Eğer kedicik oyuncaklar yerine bir tuvalet kağıdı rulosunu tercih ederse, daha fazla yenilemeyi iptal etmek için bizimle iletişime geçin.

İstediğiniz zaman iptal, ücretsiz kargo ve satılan her kutuda barınak hayvanlarına sağlanan destek. Haydi şimdi FelisBox'a katılın!